Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Różne > Pozostałe

  Jak odzyskać byłą? OGŁOSZENIE FIRMOWE

December 8, 2022 00:42 - Pozostałe - Warszawa
0.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Zdarza się, że drogi dwojga zakochanych rozchodzą się. Niekiedy chce tego wyłącznie jedna z osób. Druga zostaje wtedy samotnie z utraconą miłością a także samotnością, która dopadła z dnia na dzień. Czasem bardzo ciężko sobie z tym samodzielnie poradzić.
Serwis odzyskacbyla.com.pl to niesamowicie innowacyjna pomoc, dla ludzi, którzy stracili kogoś bliskiego, kogo kochali, pragnęliby go odzyskać, ale sami nie umieją tego zrobić.
Czasami miłości trzeba pomóc. Pchnąć do przodu głaz, aby poszła cała lawina. Niektórzy ludzie są już zrezygnowani w rozpoczynaniu następnych prób walki o swoją drugą połówkę. Serwis ten namawia do podjęcia kontaktu ze specjalistą, który w schludny sposób, bez emocji pozwoli podejść osobiście do danej sytuacji i podpowiedzieć metody, o których taki klient dotychczas nie miał zielonego pojęcia.
Na stronie tej zdołacie odszukać listę tych jednych z najczęściej popełnianych błędów podczas odzyskania swojej drugiej połówki a oprócz tego test zaznajamiający moderatora z sytuacją, w której dany klient właśnie jest.
Dotychczasowe czasy dyktują się prawami bardzo często wyimaginowanej rzeczywistości która jest wykreowana poprzez media społecznościowe bądź komedie romantyczne. Tam bardzo często wszystko jest niezmiernie podkoloryzowane, a relacje dwojga osób, zawsze zakończone są istną sielanką. Niestety życie w realu częstokroć to weryfikuje i szybko sprowadza nas na prawdziwe tory. Kiedy decyzja o zakończeniu związku jest już podjęta, prośby, kwiatki oraz bombonierki, które tak szybko urzekają filmowe postaci, w realu w ogóle się nie sprawdzają.
Zatem właśnie serwis odzyskacbyla.com.pl za pomocą swojej witryny www oferuje kreatywne i dostosowane do danej sytuacji wyjścia, które sprawdzają się w realnym świecie.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.