CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Legnicy i okolicy

Agroczos OGŁOSZENIE FIRMOWE

April 14, 2019 18:16 - Transport/Przeprowadzki - Choszczno

0.00 zł

  • img
Szczegóły ogłoszenia
Nasza instytucja Agroczos, Adres: Gorzowska 11,73-200 Choszczno, Telefon: 95 747 28 39, E-mail: biuro@agroczos.pl oferuje: Usługi agrotechniczne - Czynimy zawodowe usługi agrarne a także dysponujemy obsługą gospodarstw rolnych.Na wszystkie fabrykowane roboty jak i usługi posiadamy zezwolenia i uprawnienia. Termin realizacji ustalamy wedle wymogów interesanta indywidualnie. Biomasa - Zajmujemy się doradztwem, pomocą w produkcji, odbiorem a także załadunkiem materiału. Skupujemy biomasę z kukurydzy oraz słomy zbożowej w miejscowości Choszczno.
Fabrykacja zboża i rzepaku- Nasza produkcja ma doświadczenie oparte na uprawianiu wielu rodzai zbóż przeznaczonych na konsumpcje i paszę takie jak; rzepak, rośliny strączkowe czy kukurydzę.
Transport- Pozwalamy na wykwalifikowanych kierowców, przewoźników czy też wysokojakościowy ekwipunek. Transprty, które proponujemy to; Transport krajowy- Jest to wykonywanie usług w obrębie frachtu postaci ewentualnie rzeczy pojazdami, które są utrwalone na obrębie Lokalny.Transport międzynarodowy- Jest to transportowanie ludzi bądź rzeczy na pole innego kraju bądź importowanie zza granicy do Lokalny.
102142
Ogłoszeń
102
Miast
4524
Użytkowników
1047
Zarejestrowanych
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.